Дата:   30.10.2020 г.
Время:
 
 
Профессионалам и любителям
ПРОСТО * ДОСТУПНО * ИНТЕРЕСНО
01796
Подписной
индекс
Опрос
Каким браузером пользуетесь?
Погода
 
Архив - MS Office 2010: Где скачать плагины Mathematics, MathType, PoverPivot - Журнал «Компьютер»
MS Office 2010: Где скачать плагины Mathematics, MathType, PoverPivot
№ 7-8'2012     Александр Романов     Тема: Полезные программы     ( Прочитано 6961 раз )
 
Добрий День! Підкажіть, будь-ласка, де можна завантажити згадані в вашій статті плагіни до MS Office, а саме PoverPivot, Mathematics, MathType? Яку версію MS Office 2007 чи 2010 використано в зазначеній статті? Можливо, ви будете розповідати про ще які-небудь додатки в продовженні цієї статті, тоді вкажіть по можливості лінки для всіх плагінів.
Дякую. Олександр
 
Вітаю!
Щодо версії MS Office, то без різниці для Mathematics, MathType, PoverPivot використовувати почав з 2010. MathType можливо завантажити з сайту www.cwer.ru. Остання версія була www.cwer.ru/node/14559/.
Плагін Mathematics Add-In завантажуйте з адреси www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=17786.
Пудьте пильні і не сплутайте з іншим плагіном Microsoft Mathematics, який лежить www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=15702. Ця програма є окремою від MS Office, і дозволяє створювати фрагменти формул і працювати з ними. Мені цей плагін не сильно сподобався, хоча має декілька нових цікавих можливостей, але, як по мені, не звичний в використанні. Тому його і не згадув.
Посилення на PoverPivot за адресою www.microsoft.com/downloads/ru-ru/details.aspx?FamilyId=e081c894-e4ab-42df-8c87-4b99c1f3c49b&displaylang=ru. Доречі, можливо відвідати www.powerpivot.com, бо цей сайт перенаправляє на сайт Мicrosoft.
Останню версію Chem4Word знайшов на англомовному сайті розробників http://chem4word.codeplex.com, бо на сайті Мicrosoft і досі розміщенна бета.
Доповнення ж iSpring першого разу скачав із cwer.ru, а зараз поновлюю версії із торентів.
На всяк випадок адреси завантажень:
InteractiveClassroomwww.softpedia.com/get/Office-tools/Other-Office-Tools/Interactive-Classroom.shtml. На сайті Мicrosoft посилання для завантаження і інформація про плагін періодично не відображається. Щойно спробував відкрити :-(, хоча програма і не оновлюється вже.
Community Clipswww.izone.ru/soft_admin/go.php?action=download&id=8113&key=9374212. Опис програми прочитав на сайті Мicrosoft. Зацікавила, скачав, після уроків дітки гуляються ;)
 

 
 
На главную страницу На предыдущую страницу На начало страницы
 
 
 
 
 
2009 - 2020 © СПД Зайцев А.Б.
Сайт является средством массовой информации.
При перепечатке и цитировании в печатных СМИ ссылка на журнал "Компьютер" обязательна.
При перепечатке и цитировании в Интернете обязательна активная гиперссылка на сайт Comput.com.ua, не закрытая для индексирования.
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru Рейтинг Сайтов YandeG